naderka - mn

Włosy lubią Taft

Długie, sprężyste loki, młodzieńcza kitka, czy fryzurka chłopczycy - wszystkie stylizacje wymagają utrwalenia, tak aby nie zniknęły po kilku godzinach w pracy, czy w szkole. Na szczęście mamy dostęp do kosmetyków sprawdzonej na rynku marki Taft, a jej pianki i lakiery cechuje nie tylko najwyższa jakość, ale i rozsądna cena.

modelka z ładnymi włosami

Do ułożenia

Umyte włosy najlepiej jest potraktować dobrą pianką do ich ułożenia. Taft oferuje zarówno bardzo mocne pianki z keratyną, prostujące niesforne loki, cienkim włosom pomoże pianka dodająca objętości, a każda fryzura będzie pięknie lśnić dzięki pankom nabłyszczającym. Jeżeli zależy ci na podkreśleniu zrobionych lokówką skrętów, również specjalizowaną piankę do tego celu znajdziesz w ofercie Taft.

Konieczne utrwalenie

Kiedy już uporamy się z ułożeniem fryzury, zależy nam na tym, żeby nie rozpadła się w ułamku sekundy pod wpływem wiatru, czy ruchu. Jeżeli chcemy być spokojne, że wszystko na naszych głowach wygląda dokładnie tak, jak w wyglądało w lustrze, użyjmy do utrwalenia lakieru Taft. Specjaliści od urody naszych włosów w firmie Taft mają doskonałe doświadczenie i potrafią przewidzieć każdy problem z fryzurą, dlatego lakiery Taft mają wiele do zaoferowania. Lakiery o mocy ultra strong poradzą sobie z każdą fryzurą, a specjalizowane w celu dodania objętości, nabłyszczania lub prostowania (z keratyną) doskonale uzupełnią działanie nałożonej do układania pianki Taft.

Najlepszy prezent

Jeżeli szukasz idealnej pianki i lakieru do włosów Taft wejdź na stronę https://kontigo.com.pl/marki/taft.html i wybierz najlepszy dla siebie zestaw zawierający piankę i lakier do włosów Taft. Nie zapomnij, że z prezentu w postaci kosmetyków do pielęgnacji włosów Taft ucieszy się każda kobieta - także mama, przyjaciółka i sąsiadka!

ARTYKUŁ REKLAMOWY